You are here:

Termomodernizacja domu jednorodzinnego

Termomodernizacja domu jednorodzinnego

Domy energooszczędne nie są już modą dostępną jedynie dla najbogatszych inwestorów. To trend architektoniczny, w kierunku którym idzie cały rynek budowlany. Sprzyja temu nie tylko coraz większa świadomość społeczna dotycząca ochrony środowiska i oszczędności, ale również coraz bardziej restrykcyjne prawo unijne.

Długie i mroźne zimy nie są w Polsce anomalią pogodową. Nasz klimat nie rozpieszcza nas i przez większą część miesięcy w roku musimy ogrzewać nasze domy jednorodzinne. Po sezonie grzewczym rachunek za ogrzewanie przyprawia nas zwykle o ból głowy. Co zrobić, by kolejna zima nie była aż tak kosztowna?

Od 2021 roku wszystkie nowe projekty domówbędą musiały spełniać standardy energooszczędności. Chodzi tu zarówno o domy jednorodzinne, jak i budownictwo mieszkaniowe i użyteczności publicznej. Stare domy jednorodzinne będą musiały być poddane generalnym remontom, by zmniejszyć swoje zapotrzebowanie na ciepło. Może warto już teraz zainteresować się tym, czym jest termomodernizacja domu i sprawić, by nasz dom jednorodzinny nie tylko zyskał na wartości rynkowej, ale również był bardziej komfortowy i oszczędny dla swoich domowników.

Termomodernizacja domu zmniejsza koszty ogrzewania oraz poprawa jakość mieszkania. Prace remontowe polegają także na zmianie wyglądu ? nowa elewacja domu poprawi wizerunek budynku.

(Termomodernizacja domu jednorodzinnego)

 

Inne nasze artykuły:

Posted by: admin

Related articles
 

Back to Top